Poznań, dobry serwis TDI

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • kogito9
    Classic
    • 2008
    • 11

    Poznań, dobry serwis TDI

    Z tego co piszą to elektrycznie jest nakładany ocynk. Gadałem dzisiaj w serwisie z kolesiem i klapa z tego. Jak kupiłem auto to było 4 tyś przekroczony limit wymiany oleju, więc się wystraszyłem i w drodze do domu wstąpiłem do stacji wymieniającej olej. Wymieniłem olej, filtry i było ok. A teraz się okazało, że moja książka serwisowa leżała na siedzeniu i fachowiec olejowy wbił mi w nią wymiane oleju. Co najlepsze jeszcze podbił pieczątką tego zakładu I wszystko przez ten wpis nie ma szans na gwarancyjną naprawę powłoki lakierniczej. Tylko mnie jedno nurtuje dlaczego gwarancja serwisowa ma decydować o gwarancji lakierniczej skoro auto nie było bite na 100%?
  • artsze
    Classic
    • 2007
    • 20

    #2
    Poznań, dobry serwis TDI

    Witam szukam serwisu w Poznaniu, specjalistów od silników TDI, dobrych specjalistów

    Komentarz

    • Szaman_zm
      Classic
      • 2010
      • 1

      #3
      Witam,
      Szukam jakiegoś konkretnego serwisu skody w Poznaniu, byłem na pierwszym serwisie na ul. Unii Lubelskiej i jestem rozczarowany. Byli prawie obrażeni że podstawiłem auto. Zaczęło się że nie było mnie na umówionej liście, a umawiałem się kilka dni wcześniej. Potem było już tylko gorzej.
      Krzysztof Z

      Komentarz

      • mati160
        RS
        • 2009
        • 2453
        • Octavia III combi (5E5)
        • CZDA 1.4 TSI 150 KM

        #4
        No ostatnio ten na Unii Lubelskiej sie popsuł choć tam mam najblizej, Ja swoją serwisowałem jakis czas na Czarnkowskiej z tego co kojarze zlikwidowlai tam salon i został sam serwis. Z teog co kojarze kadra sie nie zmieniła a byli tam fachowcy nie to co tutaj, wieć jak chcesz to na Czarnkowską, ale tam z tego co kojarze sa już niezależni ale w VW na Wiatraczej otwarli z tyłu serwis Skody z autoryzacją więc uderzaj tam, ja tam kursuje na naprawy i nie narzekam co mnie zaskoczyło to po jakiejkolwiek napraawie dostaje auto umyte co nie było takie pewne na Unii Lubelskiej.

        Dokładny adres:
        Rzepecki-Mroczkowski
        ul. Wiatraczna 5
        61-242 Poznań
        Tel. 61 871 18 00

        имплантация зубов киев

        Komentarz


        • #5
          Szaman_zm, słyszałem że w Skodzie pracują same głąby, jeśli ktoś w Skodzie zaczyna kumać temat i odstaje od reszty idzie do VW, także ta Wiatraczna może być dobrą opcją. Byłem w nowym ASO na Głogowskiej i porażka, Pani serwisant to lalka z różowymi paznokciami - można sobie z nią pogadać na temat lakieru do paznokci... Naprawdę DNO :!:

          Komentarz

          • przemo20
            Classic
            • 2010
            • 6

            #6
            witam jest jeszcze serwis w suchym lesie właścicielami są baracia którzy miel serwis właśnie na czrnkowskiej

            Komentarz

            • rufus123
              Rider
              • 2012
              • 476

              #7
              artsze, chciałem się Ciebie zapytać, czy znalazłeś kogoś sensownego - znającego się na TDI w Poznaniu. Możesz kogoś teraz polecić?

              Komentarz

              • xman750
                Rider
                • 2011
                • 322

                #8
                no właśnie też byłbym zainteresowany jakimś godnym polecenia warsztatem kumającym o co w TDI chodzi

                wychodzi na to ze w Poznaniu bida z mechanikami...

                Komentarz

                Pracuję...